zakup

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Karnawał - okres wspaniałej zabawy, jaka zaangażuje każdego, starszych i młodszych

Polskie góry
Źródło: http://www.tatry.info/
Jeżeli kochamy całonocną zabawę, na pewno jesteśmy wielbicielami karnawału. To wyjątkowy okres w ciągu całego roku, gdy mamy okazję na branie udziału w licznych zabawach, potańcówkach, balach i tym podobne.

More

Koszulki na płyty winylowe muszą być solidne

góry - Bieszczady
Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy zdawać sobie kwestię, że o wszystkie nośniki grające należy odpowiednio dbać, ponieważ w innym razie nie będą one odpowiednio spełniać swojej funkcji i nie będziemy mogli słuchać ulubionej muzyki.

More

Najciekawsze gry na komputer dla dzieci

Śrem
Autor: Czas na Herbatę
W dzisiejszych czasach, praktycznie w każdym mieszkaniu w kraju możemy natrafić na komputer. Nie jest to współcześnie towar luksusowy, bowiem używany ale działający sprzęt możemy nabyć już za paręset złotych.

More

Wiele wielkich premier w tym miesiącu.

opinie
Ostatnio swoją premierę miało wiele ekranizacji oraz gier komputerowych, na które czekaliśmy niemalże rok. W sklepach z grami na regałach leżą już nowe pudełka z grami fanów RPG, a w Multikinie i kinach IMAX wyświetlane są od dziś filmy serii Star Wars.


Rozpocznijmy być może od omówienia gry Final Fantasy ps3, czyli świeżego majstersztyku Hironobu Sakaguchiego, pomysłodawcy całej prawie serii gier z cyklu FF.

More