zakup

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Karnawał - okres wspaniałej zabawy, jaka zaangażuje każdego, starszych i młodszych

Polskie góry
Źródło: http://www.tatry.info/
Jeśli kochamy szaloną zabawę, z pewnością jesteśmy wielbicielami karnawału. To wyjątkowy okres w ciągu roku, kiedy mamy szansę na branie udziału w rozlicznych imprezach, dyskotekach, balach i tym podobne.

More

Koszulki na płyty winylowe muszą być solidne

góry - Bieszczady
Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy zdawać sobie kwestię, że o wszystkie nośniki grające należy odpowiednio dbać, ponieważ w innym razie nie będą one odpowiednio spełniać swojej funkcji i nie będziemy mogli słuchać ulubionej muzyki.

More

Najciekawsze gry na komputer dla dzieci

Śrem
Autor: Czas na Herbatę
W obecnych czasach, praktycznie w każdym mieszkaniu w kraju można spotkać komputer. Nie jest to współcześnie nabytek luksusowy, bowiem używany ale działający sprzęt możemy nabyć już za paręset złotych.

More

Wiele wielkich premier w tym miesiącu.

opinie
W tym miesiącu swoją premierę miało mnóstwo filmów oraz gier komputerowych, na jakie czekamy niemalże rok. W sklepach z grami na regałach leżą już świeże pudełka z grami fanów RPG, zaś w Multikinie oraz kinach IMAX wyświetlane są od dziś filmy serii Star Wars.


Rozpocznijmy być może od omówienia gry Final Fantasy ps3, czyli świeżego arcydzieła Hironobu Sakaguchiego, pomysłodawcy całej bez mała serii gier z cyklu FF.

More